
Zoek de amfibieën
In maart kunt u met de boswachter op zoek gaan naar amfibieën in de AWD. We organiseren hiervoor drie exclusieve excursies in de vroege avonduren. Bijzonder om mee te maken!
Buiten openingstijd
Als de zon ondergaat moet de mens het duin verlaten en komt het avondleven in het duin op gang. Zo trekken amfibieën naar hun voortplantingswater. Om dit een keer buiten de openingstijd van de AWD te beleven, kunt u met de boswachter op excursie om amfibieën te spotten.
Vanaf eind februari tot april (de piek is meestal in maart) trekken de gewone pad, bruine kikker en heikikker naar hun voortplantingswater. Soorten die later naar hun voortplantingswater trekken (in april, mei) zijn de rugstreeppad en boomkikker. Tijdens de excursie vertelt de boswachter alles over het gedrag en de leefwereld van amfibieën.
Aanmelden
Meldt u snel aan voor deze bijzondere avondexcursies want vol is vol:
- Dinsdag 12 maart: 19.00-20.30 uur
- Donderdag 21 maart: 19.30-21.00 uur
- Zondag 31 maart: 20.30-22.00 uur (extra bijzonder: op een zondag en als de zomertijd is ingegaan!)
We hopen op een graad of 10 en een miezerig weertje!